Dyrene i Hakkebakkeskogen, Fløyen
Informasjon
Fyllingsdalen Teater inviterer til en uforglemmelig teateropplevelse og setter opp Dyrene i Hakkebakkeskogen på Fløysletten, Fløyen. Under åpen himmel kan du igjen bli med Klatremus, Mikkel Rev, Bamsefar og alle de andre dyrene i Hakkebakkeskogen på nye eventyr.
Fyllingsdalen Teater, Fløyen.
Kjøp inntil tre billetter til 200 kroner pr. billett.
(1 medlem, du som bestiller og inntil 2 billetter i tillegg til din egen til 200 kroner pr. billett.
Ordinær pris 480 kroner pr. billett.
VIKTIG:, VIKTIG, VIKTIG:
Når du melder deg på så husk å krysse av for om du skal ha 1 eller to billetter i tillegg til din egen (din krysser du ikke av for) til 200 kroner pr. billett.
Altså: om du skal ha en egen billett (som registreres automatisk når du melder deg på) og ha med to barn, så krysser du for 2 ekstra billetter. Evt. en egen billett og et barn, da krysser du for 1 ekstra billett.
I tillegg til dette kan du kjøpe ekstra billetter til 395 kroner pr. billett. Antall ekstra billetter må noteres i kommentarfeltet.
Noter i kommentarfeltet om du skal ha ekstra billetter, og hvor mange, 395 kroner pr. billett.
Forestillingen «Klatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen» av Torbjørn Egner har vært en stor suksess de siste to årene, og vi gleder oss til å bringe historien til live igjen. Her blir det fengende musikk, sjarmerende figurer og en god dose humor – alt pakket inn i den magiske naturen som gjør Fløyen til en helt spesiell arena for teater.
NB. Spilles kun i en begrenset periode: 1. – 17. august 2025